header-floriade header-podvecery header-nadrazi header-cestami proměn  |  FB YouTube stažený soubor en

Hlasujte pro nejlepší proměnu 14. ročníku web ikona

Jednoho krásného dne nás na obci napadla myšlenka na vznik nového víceúčelového hřiště pro provozování více sportovních aktivit. Vybráno bylo místo, kde v předchozích letech stála budova polytechnických dílen, která však již několik let nebyla pro školní výuku využívána a budova postupně chátrala do takového stavu, že muselo dojít k její demolici.
Hřiště je v těsné blízkosti Základní a mateřské školy Rynoltice, a díky tomu se dětem nabízí ideální možnost pro sport. Zároveň je využívané pro trénování hráčů fotbalového klubu, především mládeže FK Rynoltice. Je ale hlavně veřejně přístupné.
Na začátku, a to můžete vidět i na fotografiích, to vůbec nevypadalo, že na tomto místě bude nějaké hřiště. Jen bahno a prázdné místo. Ale vše šlo jak po másle a hřiště stojí. Na jeho realizaci se podílely firmy jako S-Vision s.r.o. nebo Stavoklima Liberec s.r.o. na výstavbě oplocení nebo K-N Elektro s.r.o. při dobudování osvětlení. Hřiště se těší velké oblibě, je maximálně využíváno. Byl to dobrý krok a je radost přihlížet, jak dobře plní účel.

  • Období realizace: 27. 2. 2018 – 10. 4. 2022
  • Iniciátor: Obec Rynoltice
  • Investor: Obec Rynoltice; Dotační fond Libereckého kraje – Program obnovy venkova; Projektant: Ing. Radomír Hladký, Český Dub
  • Autor architektonického návrhu: Ing. Radomír Hladký
  • Realizátor: S-Vision s.r.o.; Stavoklima Liberec, s.r.o.; K-N ELEKTRO s.r.o.
  • GPS souřadnice proměny 50.7890042N, 14.8188317E

www.rynoltice.cz
https://www.faceook.com/rynoltice

Na mapě zobrazeno 0 proměn
Proměny 2015
Proměny 2016
Proměny 2017
Proměny 2018
Proměny 2019
Proměny 2020
Proměny 2021
Proměny 2022

Plánování trasy