header-floriade header-podvecery header-nadrazi header-cestami proměn  |  FB YouTube stažený soubor en

Za obcí je vybudovaný malý sportovní areál s hřištěm na malou kopanou a sociálním zázemím, vedle něj se nachází multifunkční hřiště, v další části je tábořiště. K úplnosti však něco chybělo. Proto jsme se rozhodli vybudovat přístřešek u tábořiště, který poskytne úkryt při nepříznivém počasí, a volný prostor doplnit prvky pro volnočasové aktivity, cvičení a zábavu pro všechny generace.
Prvním impulsem byl návrh postavit altán u tábořiště, kde se nebylo kam ukrýt, když začalo pršet. Altán zbudovali dobrovolníci spolu s tesařem panem Petrem Hradílkem. Ke spokojenosti nám poté chyběly už jen prvky pro cvičení a zábavu. Tak vznikla myšlenka na vybudování workoutového hřiště s dalším příslušenstvím.
V naší obci zatím nebylo podobné zařízení, které by sloužilo obyvatelům všech generací pro trávení volného času a pohybových aktivit. V rámci projektu bylo navrženo workoutové hřiště (sestava 16 prvků), dvou posilovacích strojů a dvou pružinových houpaček. Nechybí ani stojan na kola a dva odpadkové koše. Plocha není oplocena a areál je volně přístupný všem návštěvníkům. Nachází se podél místní komunikace z obce Buk do Radvanic a je často využíván cyklisty, což jsou naši další potenciální návštěvníci. Prvky vhodné i pro nejmenší využijí také děti z MŠ v Buku, které náš areál rády navštěvují.

  • Realizace proměny: září–říjen 2018
  • Iniciátor proměny: zastupitelstvo obce Radvanice
  • Investor: Ministerstvo pro místní rozvoj – Podpora obnovy a rozvoj venkova
  • Další partneři realizace proměny: obec a dobrovolníci z Radvanic
  • Realizační firma: Clean4you s. r. o.

Na mapě zobrazeno 0 proměn
Proměny 2019
Proměny 2020
Proměny 2021
Proměny 2022
Proměny 2015
Proměny 2016
Proměny 2017
Proměny 2018

Plánování trasy

Na mapě zobrazeno 0 proměn
Proměny 2019
Proměny 2020
Proměny 2021
Proměny 2022
Proměny 2015
Proměny 2016
Proměny 2017
Proměny 2018

Plánování trasy